Als ik de woning  verlaat geef ik dan iets prijs of is dat in mijn nadeel?

Er zijn twee antwoorden mogelijk. Voor de vraag wie er voorlopig gebruik kan maken van de (nog niet verdeelde) woning, kan het in uw nadeel zijn als u de woning verlaat en zich elders vestigt. Het zal dan moeilijk worden om het gebruik weer terug te vragen.

 

Door het verlaten van de woning en het betrekken van zelfstandige woonruimte heeft u de noodzaak om de woning voorlopig nog te gebruiken opgegeven, uitzonderingen daar gelaten natuurlijk.


Voor de verdeling van de woning hoeft dat niet in uw nadeel te zijn. De wijze waarop de woning juridisch verdeeld wordt, is niet afhankelijk van het voorlopig gebruik van de woning. Wel kan het discussies opleveren in het eventuele verkooptraject van de woning. De partner die de woning verlaten heeft kan de grip daarop een beetje kwijt raken.


Type hier uw naam alstublieft
Invalid Input
Type hier uw e-mail adres waarop wij u kunnen bereiken
Invalid Input
Invalid Input
Ik ben geen robot Refresh Invalid Input
  • Küppers & Odekerken Advocaten

    Ginnekenweg 185

    4835 NA Breda

    T 076-5611265

    F 076-5656289

    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

  • Küppers & Odekerken Advocaten

    Ginnekenweg 185

    4835 NA Breda

    T 076-5611265

    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    kuppersodekerken.nl